Pneumoperitoneul

Buna ziua,sunt un barbat in varsta de 55 ani si de circa 7 ani am dureri abdominale sub coste in ambele parti (in partea din fata)durerile au devenit mai puternice,in tot acest timp am facut o sumedenie de analize,RMN,TOMOGRAF cu si fara substanta de contrast ,ecografii,colonoscopii,capsula endoscopica ,sange ,etc.In toate nu a fost remarcat nimic de a confirma durerile.Intre timp mi s-a spus ca am herniie hiatala ,am fost operat si durerile persista chiar se acutizeaza.De circa 10 luni au aparut dureri in zona vezicii urinare in n stanga si dreapta,am facut un RMN si nimic.Nu stiu ce sa fac cum pot obtine un diagnostic si sa scap de aceste dureri,fac orice mi se cere numai sa revin la o viata normala.MULTUMESC.

de Utilizator59814

0 Răspunsuri

Răspuns

2500 Caractere rămase Formatați textul folosind: # Heading, **bold**, _italic_. Codul HTML nu este permis.
Dacă postați acest răspuns, sunteți de acord cu TOS și Politica de confidențialitate.
• Respectați-vă confidențialitatea și confidențialitatea altor persoane, nu postați numele complet sau informațiile de contact.
• Răspunsurile necorespunzătoare vor fi șterse.
Răspunsuri: 0

Boli înrudite

Simptome înrudite

Întrebări înrudite