Hematom splenic

Buna , ma numesc Valentin si am o problema . acum 3 saptamini am cazut pe partea splinei de un petroi si ma durut puternic in stinga in zona splinei apoi timp de 3 saptamini nu am avut nimic pina acum o saptamina cind am sitit o durere in spate am fost la medic mea dat diacnostic ,, hematom subcapsular splenic , ma tinut 8 zile la pat in repaus total incet incet mea zis k mi sa mai micsorat hematomul si mea dat drumu acasa cu recomandarea sa stau mai mult la pat si sa nu fac efort , ceia ce am si facut , acum am o saptamina de cind am iesit din spital , si durerea in zona splinei inca o mai resimt citeodata dar am niste dureri mari in zona bazinului intrebarea este . ESTE NORMAL SA MA DOARA BAZINUL CIND MIERG MAI MULT DE 200 METRI SI SA PERSISTE DUREREA IN CONTINU ?? MULTUMESC

de Utilizator73210

0 Răspunsuri

Răspuns

2500 Caractere rămase Formatați textul folosind: # Heading, **bold**, _italic_. Codul HTML nu este permis.
Dacă postați acest răspuns, sunteți de acord cu TOS și Politica de confidențialitate.
• Respectați-vă confidențialitatea și confidențialitatea altor persoane, nu postați numele complet sau informațiile de contact.
• Răspunsurile necorespunzătoare vor fi șterse.
Răspunsuri: 0

Întrebări înrudite